Ventilátory do potrubí VK

Radiální ventilátory do potrubí VENTS VK a DALAP Turbine P jsou určeny pro ventilaci středních a velkých místností. Korpus ventilátoru je vyroben z vysoce odolného technického plastu. Ventilátory VK a TURBINE P jsou vybaveny motorem s kuličkovými ložisky a tepelnou pojistkou, což je předurčuje k využívání v nepřetržitém provozu. Dodávají se včetně montážní konzole k uchycení na zeď. Montáž ventilátoru může být vodorovná i svislá. Ventilátory se vyznačují nízkou hlučností, mají vyváženou turbínu a jejich pracovní teplota je až 65 ° C.

 

Plynulé ovládání otáček ventilátorů VK a TURBINE P je možné prostřednictvím regulátoru otáček. K instalaci ventilátorů doporučujeme použít ohebné hliníkové potrubí, kovové Spiro potrubí nebo plastové vzduchovody.

 

Ventilátory nabízíme v základním provedení bez přídavných funkcí, případně mohou být vybaveny silnějším motorem nebo termostatem, který zabrání přehřívání větraných prostor. Potrubní ventilátory VK a TURBINE P jsou k dispozici v průměru 100, 125, 150, 200, 250 a 315 mm.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem