Ventilátory do potrubí TT

Ventilátory do potrubí TT od značek VENTS nebo Dalap (typ AP) jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, WC, kanceláře, prodejny, garáže apod. Ventilátory TT využívají hojně též pěstitelské firmy k odsávání vzduchu ze skleníků a z jiných prostor, kde jsou pěstovány rostliny. Ventilátory TT jsou vhodné i na připojení do delších potrubí s vyšší tlakovou ztrátou, dosahují velký průtok vzduchu při nízké hlučnosti.

 

Potrubní ventilátory TT jsou vybaveny dvojotáčkovým motorem s kuličkovými ložisky, to je předurčuje k využívání v nepřetržitém provozu. Ovládání rychlosti ventilátoru (vysoká / nízká) je možné pomocí externího přepínače. Plynulé ovládání otáček ventilátorů je možné prostřednictvím regulátoru otáček.

 

Ventilátory TT nabízíme v průměrech 100, 125, 150, 160, 200, 250 a 315. Z naší nabídky ventilátorů do potrubí TT si můžete vybrat základní ventilátor bez přídavných funkcí nebo případně ventilátor vybavený dalšími funkcemi, jako je časový doběh či termostat, který zabrání přehřívání větraných prostor.

 

K instalaci ventilátorů doporučujeme použít kovové potrubí nebo plastové vzduchovody.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 46 položek celkem