Revizní dvířka pod obklad

Revizní dvířka pod obklad jako elegantní maskování přístupu k uzávěru plynu či vody. Skvělé řešení v domácnostech i komerčních prostorech.

 

Na magnetická revizní dvířka stačí obklad či dlažbu přilepit pomocí silikonu. Podobně jednoduchá je i samotná instalace, dvířka se do prostoru přichytí pomocí montážních paciček. V otvoru pak drží pomocí magnetů a k otevírání je proto ideální použít přísavku. Magnetická revizní dvířka pod obklad najdete na Palmat.cz ve velikostech od 150x150 mm do 400x400 mm. Pokud není řečeno jinak, vyrobena jsou z vysoce kvalitní oceli s polymerovým potahem chránícím proti korozi.

 

Dále nabízíme vlhkuvzdorná dvířka pod obklad do SDK nebo do zdiva v rozměrech od 200x200 mm do 600x600 mm. Tato dvířka jsou určena do vlhkého prostředí například do koupelny. Výplň dvířek tvoří zelená impregnovaná sádrokartonová deska GKBi a samotný rám dvířek je z hliníku. Dvířka jsou opatřena tlačným zámkem (zatlačení na desku vnitřního rámu v místě zámku) pro snadné otevírání i zavírání. Panty jsou posunuté, aby bylo možné křídlo bez problému otevřít. Křídlo dvířek připraveno pro nalepení keramického obkladu do cca 6 mm není-li uvedeno jinak.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 40 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 40 položek celkem