Vážení zákazníci, z nařízení vlády ČR je aktuálně prodejna do odvolání uzavřena, tudíž není možný osobní odběr. Prosíme, případně o zvolení přepravce DPD nebo České pošty, který zboží doručí na Vaší adresu. Tato mimořádná situace může prodloužit dodací lhůty. Děkujeme za pochopení.

Kovové odbočky pro vzduchovody

Ve většině případů není nutné přivádět a odvádět vzduch do každé místnosti zvlášť. Naopak. Dobře navržená vzduchotechnika dokáže pracovat s minimem průduchů, na které se postupně napojí komplexní systém vzduchovodů. Jsou to právě odbočky(někdy také rozbočky), které se využijí v místech požadovaného rozdvojení.

V nabídce palmat.cz najdete odbočky tvaru „T“ a „Y“ s průměry od 80 do 315 mm. Tento průměr přitom může být na všech koncích stejný, může se ale také rozšiřovat. Odbočka pak slouží zároveň jako redukce.

Montáž je naprosto jednoduchá a není k ní potřeba žádného nářadí. Spoje se do sebe totiž jen zastrčí. Pouze v případě, kdy potřebuje propojit dva komponenty (odbočky, kolena apod.), je potřeba použít vnější spojku.

 

Nejprodávanější

117
7221117722
Značky

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.