Ventilátor průmyslový Dalap RAB TURBO/400V 300
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 11
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
Kód produktu 22206
Značka Dalap
Webová stránka značky dalap.eu/
Kategorie Ventilátory čtyřhranné
Záruka 2 roky
Ventilátor, ventilátory, průmyslový, na, 400V, 380V, Dalap, RAB TURBO, 300, průmyslové, axiální, nástěnný, kovový, odsávací, o průměru, 315, mm, příruba 430x430 mm. Univerzální, použití, např. , pro, do, garáže, parkoviště, skladu, restaurace, obchodu, prádelny, autoservisy, pizzerie, apod. Alternativní výrobky : Vents OV 2D 300,
Průmyslový axiální ventilátor Dalap RAB TURBO/400V 300 o průměru 315 mm na 400 V, se čtvercovou montážní deskou k nástěnné instalaci.
Ventilátor pro větrání a odvětrávání různých prostor, kde je požadována vysoká kapacita vzduchu při relativně nízkému odporu. Ventilátor Dalap Rab Turbo 300 na 400V je vhodný k odsávání vzduchu z průmyslových objektů, jako jsou garáže, sklady, dílny obchody, restaurace apod.Teplota dopravovaného vzduchu by měla být mezi -30°C až 60°C. Průtok vzduchu je 1835 m³/h při 1380 ot./min.
Ventilátory RAB TURBO jsou vyrobeny z lakovaného ocelového plechu, který je odolný vůči korozi i mechanickému poškození. Staticky a dynamicky vyvážná turbína zaručuje vytrvalou stálost chodu ventilátoru. Oběžné kolo napájí třífázový motor o příkonu 75W s vnějším rotorem a protipožární ochranou. Kuličková ložiska v motoru mají dlouhou životnost (min. 40000 hodin). Krytí motoru IP44.