Jistič 16A jednofázový KMB6-C16/1 C 16 Kanlux 16 A/1/C
  • 1 z 3
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
Kód produktu 44203
Značka Kanlux
Webová stránka značky kanlux.com/
Kategorie Jističe jednofázové
Záruka 2 roky
Jistič, jističe, jednofázový, jednofázové,elektrický, bytový, elektro, proudový, jednopólový, pro, montáž, na, DIN, lištu, do, rozvaděče, jednomodulový, charakteristika, 1p, světelný, zásuvkový, světla, zásuvky, motorový, 220V, 230V, k ochraně elektrických obvodů proti přetížení a zkratu.
Popis: Jistič Kanlux KMB6 je rozměrově shodný s jističi Eaton (Moeller), 16A/1/C počet pólů 1 vypínací charakteristika C jmenovitý proud 16A jmenovité napětí 230/400V. Shoda s normami EN60898-1/IEC60898-1.
Technická specifikace:
  • Barva: Světle šedá
  • Materiál: plast
  • Jmenovité napětí: 230/400V
  • Jmenovitý kmitočet: 50/60Hz
  • Charakteristika typu zátěže: C
  • Max. proud: 16A
  • Počet modulů: 1
  • Zkratový proud: 6000A
  • Certifikační znaky: CE
  • Stupeň krytí: IP20
  • Pracovní teplota: -5 °C do + 40 °C shodně s EN / IEC60898
  • Váha: 94g
Podobné produkty
Hmotnost 0.094 kg
Montáž na DIN lištu
Napětí 230 V
Počet pólů 1
Typ jistič jednofázový
Maximální proud 16 A